VÝROBA

Pro naše zákazníky zhotovujeme zakázky takzvaně na klíč. Náš výrobní tým pomáhá našim zákazníkům s elektroinstalací, tvorbou technologie, či výrobou převážně jednoúčelových strojů.

Zákazníkům poskytujeme nejen realizaci navržených úprav dle posouzení rizik, či certifikaci stroje, ale i menší dílčí práce.

Například prokabelování revizních jízd pro výtahy, křížových koncových spínačů pro jeřáby, či jiných prvků automatizace v průmyslu.  Naše logistika Vám pošle již hotový produkt s kabeláží, dle předem určené technické specifikace. Můžete tak optimalizovat lidské zdroje a využít je ve své firmě účelněji.

Náš tým je ovšem primárně zaměřen na výrobu strojích zařízení, či nejlépe na programování a tvorbu technologií. Obraťte se na nás, pokud potřebujete naprogramovat řízení stroje, výrobní linky nebo celého závodu. Máme zkušené programátory v oborech automatizace, automotive, vodní hospodářství, a jiné.

Využíváme přitom moderní technologie jako 3D tisk, pro výrobu prototypů, nebo náhradních dílů, které pro rekonstrukci strojů nelze zakoupit.  Chybějící díl si jednoduše vytiskneme.

Pro potřeby výroby a rekonstrukcí využíváme i frézu pro zhotovování profesionálních štítků, popisů, či gravírování.

Obraťte se na nás se svými dotazy!

 

NABÍZÍME KOMPLETNÍ REALIZACI NAVRŽENÝCH A DOPORUČENÝCH OPATŘENÍ

K ZAJIŠTĚNÍ BEZPEČNOSTI STROJNÍHO ZAŘÍZENÍ