Technické a legislativní poradenství pro průmyslová a stojní zařízení, v čem spočívá naše práce

Majitelem a obchodním ředitelem česko-slovenské společnosti EK-INDUSTRY je Eduard Pidra. Již osmým rokem ji úspěšně vede a rozvíjí. Důkazem rozvoje je mimo jiné také to, že již několik let firmu směřuje kromě obchodní činnosti také do oblasti poskytování služeb, a to zejména jako Systém Intergátora. Pane řediteli, Vaše slovo patří úvodní stránce EK-NEWS, tedy ve vašich firemních novinách. Popište nám zkráceně význam EK-INDUSTRY ve světě posouzení rizik, v čem spočívá vaše výhoda oproti konkurenci?

 

Odpovídá Eduard Pidra:

Vytvořili jsme si pracovní název EK-PROJECT, takto interně ve firmě označujeme oddělení, které je vyhrazené pro „projekty“.

EK-PROJECT tedy zahrnuje technické a legislativní poradenství pro průmyslová a strojní zařízení. Jedná se o kompletní balík služeb a prací, samozřejmě včetně těch poradenských.

Mezi naše služby tedy patří i práce projektantů a technologů.

Na začátku rekonstrukce, úpravy či montáže, většinou bývá analýza stavu, ve výsledku si umíme poradit s jakýmkoliv průmyslovým prostředím.

Po analýze  aktuálního stavu a vyjasnění poptávky následuje tvorba dokumentace a plánovaného projektu, ve kterém mohou být práce spojené s mechanikou, hydraulikou, pneumatikou, měřením regulací, nebo dokonce s žíravým prostředím.

Hlavní výhodou je fakt, že máme vlastní výkonný tým, tedy nejsme jen technologie a projekce, ale sami projekt i zrealizujeme.

Můžeme tedy říci, že v našem oboru dokážeme zrealizovat zakázku tak říkajíc na klíč!

 

Pokud Vás článek zaujal, kontaktuje nás! Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

V příštím článku budeme pokračovat v důležitosti certifikace strojů a budeme se věnovat mj. problematice falšování znaku CE.